Milí zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby. Prodejna bude otevřena od pondělí do pátku 9.00 - 12.00, 12.30 - 17.00. Sobota a neděle ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

Repase baterií

Repase a opravy baterií u elektrokol 

Máte doma své oblíbené elektrokolo, které je mechanicky v pořádku,ale vhodná nová baterie již není nikde u dodavatelů skladem? Obraťte se na nás! Zabýváme se repasí všech typů akumulátorů. V našem e-shopu jsou k vidění všechny dostupné typy akumulátorů včetně možností repase na různou finální kapacitu.

 

baterie

 

Repasujeme všechny typy baterií do elektrokol, ať už se jedná o světoznámé výrobce elektrokol jako jsou BOSCH, Yamaha, Shimano, BionX a další nebo standardní elektrokola z řad čínské a české produkce.

 
Naše nabídka
Bosch
 
Yamaha
 
Shimano
 
BionX
 
KTM
 
Apache
 

Používáme výhradně články určené pro PROFI baterie a to LG, Samsung nebo Panasonic v závislosti na tom, jakou si vyberete finální kapacitu. Velkou výhodou repase značkových baterií je možnost navýšení původní kapacity za zlomek pořizovací ceny. 

 

 malebaterie

 

Mnoho zákazníků po nákupu elektrokola za "super cenu" pozoruje po relativně krátké době užívání (cca jeden rok) značný úbytek na dojezdu elektrokola.
K úplně stejné situaci dochází rovněž při neprofesionálních repasích baterií.V případě použití vysokokapacitních článků není nikterak zaručeno, že bude baterie dlouhodobě sloužit, ba naopak. Takto vyrobená (repasovaná) baterie vykazuje deklarovanou kapacitu pouze krátkodobě. U elektropohonů je velmi důležitý parametr konstantního proudového zatížení. Pokud tedy bude levná baterie či repase složena z nízkoproudových článků (i když o vysoké kapacitě), bude vystavena nadměrnému zatížení.Články toto zatížení po krátké době nevydrží a nastane nerovnoměrné rozprostření energie v baterii. To má za následek výrazné snížení kapacity a výkonu. Čili na první pohled levná baterie do elektrokola nebo levná (neprofesionální) repase se ve výsledku prodraží jelikož takovéto baterie jsou v řádu několika měsíců již nefunkční.

 maxresdefault

 

Jak probíhá repase baterie?

 • Jako první je s Vámi konzultován postup repase. Zvolíme vhodný typ článků tak, abychom dosáhli požadované kapacity.
 • Vizuální kontrola samotného bateriového pouzdra tak, aby mohla samotná baterie v elektrokole fungovat několik dalších let.
 • Zátěžový test baterie v původním stavu před opravou.
 • Repase (výměna) původních článků za nové.
 • Opět proveden zátěžový test nově repasované baterie.

 

Jak dlouho probíhá repase baterie?

 • Vše záleží na tom, kdy k nám baterii zašlete.
 • Délka repase Vám bude sdělena při samotné objednávce.
 • Jakmile je baterie repasována a podrobena zátěžovému testu, ihned odesíláme zpět.

 

garf_repase

Výhody repase u nás:

 1. Dodržujeme slíbené termíny.
 2. Poskytujeme 24 měsíců záruku na repasované díly. Záruka se nevztahuje na původní části baterie - obal, BMS, ukazatel stavu napětí.
 3. Pokud bude během repase nutné vyměnit i řídící elektroniku baterie - BMS, vyměníme ho. Vše je s Vámi konzultováno předem.
 4. Používáme pouze PROFI články (Samsung, Panasonic, LG) určené pro použití do elektrokol.
 5. Na vyžádání zákazníka posíláme i vybíjecí charakteristiku baterie včetně aktuální naměřené kapacity.
 6. Naše firma je na trhu již od roku 2008. Máme zázemí i kamenné prodejny elektrokol o prodejní ploše 300m2. Našim cílem je vždy spokojený zákazník. 

Co vše je nutné zaslat společně s baterií?

 1. Samotnou baterii.
 2. Nabíječku.
 3. U staršího typu baterií, kde zapínání probíhá pootočením klíčku je nutné zaslat i klíček. 

Aktuální nabídka repasovaných baterií zde.

 

 Poptávka opravy / repase baterie

Nezapomeňte uvést druh baterie (značka / označení), popis závady a další podrobnosti. Kromě e-mailu nám ve zprávě můžete zanechat i telefon a my se vám ozveme.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: