Milí zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby. Prodejna bude otevřena od pondělí do pátku 9.00 - 12.00, 12.30 - 17.00. Sobota a neděle ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

Servis jízdních kol

Něco málo o našem servisu

Řídíme se heslem, že služby u nás prodejem kola nekončí a na samotný servis klademe velký důraz. K nám do servisu může přijít s jakým-koli jízdním kolem. Snažíme se i v době hlavní cyklistické sezony opravovat jízdní kola v co nejkratším možném termínu, obvykle do 48 hodin.

 

 

Na všechna jízdní kola zakoupená v naší prodejně poskytujeme zcela ZDARMA:

  • Konzultaci před zakoupením.
  • Možnost si vyzkoušet různé typy jízdních kol a elektrokol v provozu na našich testovacích modelech.
  • Předprodejní servis. Všechna kola jsou před prodejem kompletně zkontrolována, seřízena a je vyzkoušena funkčnost všech komponent v provozu
  • Garanční prohlídka. Po nájezdu cca 200 km je nutné kolo znovu seřídit. Tento servis je velmi důležitý. Na tento servis je možné se předem objednat.
  • Servisní práce po dobu jednoho roku. V případě,že budete mít na jízdním kole problém s převody, neváhejte se na nás obrátit.
  • Roční velký kompletní servis. Po roce od zakoupení Vám provedeme kompletní servisní údržbu vašeho jízdního kola či elektrokola. Platíte pouze případný spotřební materiál použitý během opravy.

U jízdních kol a elektrokol zakoupených na našem e-shopu poskytujeme vždy předprodejní servis a veškeré výhody viz. výše stejně jako u kol zakoupených přímo na naší prodejně. Kolo je vždy kompletně smontováno, seřízeno, vyzkoušeno v provozu a opět rozloženo do přepravního obalu. To vše vždy s demontáží co nejmenšího množství komponent.

Na servis jízdní kola neobjednáváme. Přijímáme jízdní kola zakoupená jak na naší prodejně, tak i kdekoli jinde. Pokud máte kolo zakoupené na internetu a potřebujete udělat garanční prohlídku, rádi Vám vyhovíme. Během přejímky jízdního kola na servis s Vámi projde náš mechanik kompletně všechny komponenty, poté navrhneme rozsah opravy, který s Vámi prokonzultujeme a předem určíme celkovou cenu za opravu.V případě nutnosti výměny více součastek se zákazníkem vše konzultujeme telefonicky předem a informujeme o případném navýšení ceny opravy.

Do servisu přijímáme jízdní kola pouze v čistém stavu, za znečištěné kolo účtujeme příplatek. Servis jízdních kol je v provozu v období bžezen - listopad. V období hlavní zimní sezony provádíme pouze garanční a jiné prohlídky jízdních kol či elektrokol zakoupených v naší prodejně a e-shopu www.bike-ski-sport.cz.

Ceník servisních prací 

 

Garanční prohlídka po 200 km 
u nás zakoupeného jízdního kola/elektrokola
ZDARMA
Servis po dobu jednoho kalendářního roku 
u jízdních kol/elektrokol zakoupených u nás
ZDARMA
Garanční prohlídka 
u nás zakoupeného jízdního kola/elektrokola po roce užívání
ZDARMA
Naformátování baterie u elektrokola 
u nás zakoupeného před prodejem
ZDARMA
Rozvoz jízdního kola/elektrokola 
u nás zakoupeného v okolí 10 km
ZDARMA 
Kompletní servis jízdního kola - délka trvání 2 pracovní dny
(seřízení vůle v nábojích, vycentrování kol, usazení plášťů,kontrola a dozažení středové osy vč. klik, kontrola a dotažení všech šroubů na jízdním kole, kontrola a seřízení vůbe v řízení, seřízení brzd, promazání všech bowdenů, promazání všech spojů na kole, seřízení měniče, seřízení přesmykače, vyzkoušení kola v provozu).
700 Kč
Centrování kola
(cena závisí na časové náročnosti a celkovém stavu kola)
od 100 Kč
Sestavení a seřízení nového jízdníko kola - nezakoupeného v naší prodejně
(v této ceně máte ZDARMA garanční prohlídku po ujetí 150 km)
700 Kč
Montáž veškerého příslušenství zakoupeného v naší prodejně
(computery, rohy, blatníky, stojany, dětské sedačky...)
ZDARMA
Vypletení kola - pozinkované dráty
(v ceně jsou zahrnuty dráty, niple, vypletení)
350 Kč
Vypletení kola - nerezové dráty
(v ceně jsou zahrnuty dráty, niple, vypletení)
450 Kč
Odvzdušnění hydraulické brzdy
(cena je za jednu brzdu)
200 Kč
Odmaštění kotoučů a brzdových desek
(Cena je za jednu brzdu)
200 Kč
Výměna řetězu
(platí pro řetěz zakoupený v naší prodejně)
 50 Kč
Huštění kol ZDARMA
Veškeré mechanické práce na jízdních kolech
(účtujeme po 15ti minutách, odhadovanou cenu Vám sdělíme předem)
550 Kč/hod.