Milí zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby. Prodejna bude otevřena od pondělí do pátku 9.00 - 12.00, 12.30 - 17.00. Sobota a neděle ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

Proč nakupovat u nás

Vážení zákazníci, 

děkujeme, že jste nám projevili důvěru. Zde bychom v několika bodech chtěli představit naši prodejnu a výhody nákupu u nás.

 

poradenstvi

Elektrokolům a jízdním kolům se věnujeme již od roku 2008. Celý náš tým Vám rád poradí osobně či telefonicky při výběru zboží.

prodejna

Máte zázemí i v kamenné prodejně o rozloze 300m2, kde je více jak 150m2 vyhrazených přímo pro elekrokola. Otevírací doba: Po-Pá 9-17 hod. (přestávka 12.00-12.30) a v sobotu 8-11 hod. (neděle zavřeno)

skadovadostupnost

Skladem na prodejně více jak 60 elektrokol a 100 jízdních kol různých značek. Se všemi výrobci aktivně spolupracujeme, podílíme se na vývoji nových modelů a poskytujeme jim zpětnou vazbu od našich zákazníků.

testovacijizdy

Vámi vybraný model je možno si před koupí ZDARMA vyzkoušet a půjčit si jej na testovací jízdu.

doprava-zdarma

V rámci Jihomoravského kraje Vám elektrokolo ZDARMA dovezeme až domů naší dodávkou, vč. zaškolení. Vždy ale doporučujeme předchozí osobní návštěvu naší prodejny.

servis

Máme veškeré potřebné vybavení pro detailní diagnostiku Vaší baterie v elektrokole.

prohlidky

Garanční prohlídka elektrokola po ujetí cca 200 km ZDARMAServisní prohlídka elektrokola po prvním roce užívání v hodnotě 900 Kč ZDARMA.

pece

Všechna elektrokola jsou před prodejem kompletně seřízena a vyzkoušena testovací jízdou naším technikem.

48hodin

Veškeré servisní úkony provádíme do 48 hodin. Nutno rezervovat termín telefonicky předem. 

poukazy

Nakupte dárkový poukaz a udělejte radost svému blízkému.

jsmetuprovas