Milí zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby. Prodejna bude otevřena od pondělí do pátku 9.00 - 12.00, 12.30 - 17.00. Sobota a neděle ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

Koloběžka Galaxy Zenit 16/12" ZELENO/ČERNÁ

Koloběžka Galaxy Zenit je vhodná pro všechny milovníky sportu a zdravého životního stylu. Díky své velikosti, délce a možnosti výškově nastavit řídítka je vhodná pro dospělé i pro starší děti (od cca 145 cm výšky). Koloběžka je ideální i pro jízdu na delší vzdálenosti. 

Nafukovací pneumatiky o rozměrech 16" a 12" jsou ideální pro rychlou a bezpečnou jízdu. Koloběžku tak lze používat jak na asfaltu ve městě či na cyklostezkách, tak například na polních cestách a v mírném terénu. Čelisťové brzdy s vynikajícím brzdným účinkem na obou kolech jsou zárukou bezpečnosti. Použitím trubek většího průměru a přidáním příčné a podélné trubky je zvýšena celková tuhost a pevnost rámu.

Ergonomicky tvarovaná madla se dobře drží a z dalšího vybavení přijde vhod například příprava na držák lahve. Nášlapná plocha je dostatečně prostorná i pro stání sounož a pohodlnou jízdu. Dlouhé trasy bez větší únavy zvládnete i díky nízko položenému nášlapu. Odrážení od země vám půjde jedna radost. Koloběžka Galaxy Zenit je zkrátka zárukou zábavy pro celou rodinu i pohodlné přepravy po městě a mimo něj.

Skladem
Kód: 18666
Značka: Galaxy
3 390 Kč 2 802 Kč bez DPH
Kategorie: Jízdní kola
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 19 kg
Barva: Zelená

Technický popis:

Rám Hi-Ten ocel
Nosnost 100 kg
Minimální doporučená výška jezdce 145 cm
Vidlice Hi-Ten ocel
Kola 16"/12"
Brzdy V-Brake, čelisťové, hliníkové
Hmotnost 9,5 kg
Délka 134 cm
Délka stupátka 33,3 cm
Výška řídítek 92 - 104 cm
Šířka řídítek 64 cm
Světlá výška 5,5 cm
Výška nášlapu 9 cm
Další vybavení příprava pro držák láhve

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: